| tamara_7733 a întrebat:

am samsung corby si mi-am cumparat cablu de date( pentru el) asa si nu merge. apoi mi-a zis cineva ca trebuie sa instalez driver usb. si mi-a dat un cd pe care scrie "samsung pc studio". l-am instalat. si acolo mai scria si "install usb driver"' l-am instalat si pe ala. asa. si tot nu marge nimic (ad de cate ori conectez cablul scrie "no conect"). va rog sa ma ajutati ca mi-am facut o groaza de nervi azi.

1 răspuns:
| Costa1 a răspuns:

Intra in setari la telefon si la setarile pentru conectivitate /usb alege

data storage sau stocare in masa depinde ce limba ai uh ...scz nu pot fi mai explicit ca nu am acel telefon si nu stiu ce meniu aree success. daca reusesti imi dai funda sa stiu si eu. daca am fost de folos?