| JoinTu a întrebat:

as vrea sa ma ingras ca sunt cam slab si cam scund...
Ce trebuie sa mananc sa ma ingras?
PS: nu vreau sa ma ingras in burda (ca mosii de 80 de ani) vreau doar sa am mai multa grasime pe mine.

Răspuns Câştigător
| dydysweet a răspuns:

A te ingras asau a slabi depinde de metabolismul fiecarei persoane, tot ce trebuie sa faci este sa mananci un pic mai multa mancare decat portia obisnuita unei persoane dar asta nu inseamna ca trebuie sa mannaci nesanatos pentru ca nu rezolvi nimk cu asta, manaca legume fructe, carne, lactate si tot ce iti pofteste inima ata timp cat nu este ceva cu multe euri si tot feluri de chimicale.si fa si sport daca vfei sa te mia inalti dac afaci sport asta nu insamn a ca slabesti sunt diferite exercitii pentru orice poroblema ai dac avrei sa te inalti sau sa faci muschi sau mai stiu eu ce.in fine daca nu te ingrasi nu dispera gandeste-te ca mai bine esti mai slab decat gras, si cel imi bun lucru pe care poti sa-l faci este sa itiu lucrezi corpul, asacnimeni nu o sa bage in seama ca esti slab sua nu.succes sper ca te-am ajutat.