| adrili10 a întrebat:

Hey TpU ce fel de matematica se face la mateinfo dar la bio chimie. vreau raspuns urgent.Dau funda.+vot

2 răspunsuri:
| A0kAnGeL a răspuns:

La mate info se face toata matematica posibila iau la bio-chimie nu prea faci cam jumatate din cea ce se fac la mateinfo

| Glsukab a răspuns:

La mateinfo inveti M1 (adica matematica mai grea) in care se gasesc algoritmi si alte cele foarte grele, bio si chimia is ceva mai usurele. Profilul e bun daca vrei sa devii programator inveti limbaje de programare C++, dai teza la mate, romana, chimie si info