Întrebare recomandată | codrinaioana a întrebat:

cine stie care e urmatoarea sesiune de black friday la altex si domo pe net? dau fundita...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la anul pe vremea asta. exista un singur balck friday si anume ultima vineri din luna noiembrie

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O singura data pe an...

| sonya a răspuns:

Buna,

La anul, in aceeasi perioada. Insa poti urmari ofertele care vor aparea in perioada sarbatorilor de iarna.

Pa.

| Charis a răspuns:

La anul:X daca nu ai prins anul acesta pregatesteti planul pentru la anullaughing)

| Dismally a răspuns:

Anul viitor la sfarsitul lunii noiembrie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Friday este un eveniment anual.

| alexandruth a răspuns:

Sigur la anul tot pe vremea asta, doar ca va incepe tot intr-o vineri, nu chiar pe aceeasi data. happy

| nicumusceleanu67 a răspuns:

2013 noiembrie

| nicumusceleanu67 a răspuns:

Ar fi prea misto sa fie mai multe pe an

| DenisaGtk a răspuns:

Anul viitor, mi se pare ca pe aceeasi data.

| Emanuel_Petrica_1988 a răspuns:

In Noiembrie 2013 tongue