| Justmeandmysmile a întrebat:

credeti ca la emisiunea "Castigi in 60 de secunde" va fi vreodata cineva care sa ia premiul cel mare? Dati raspunsul cu justificare. POate dau si fundita...

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu cred, deoarece sunt probe ff. grele. Dar cine stie. poate se gaseste cineva destul de puternic si de bun incat sa castige premiul cel mare.

2 răspunsuri:
| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Eu nu cred ca m-am uitat aseara si sa puna un ou pe un bec a fost foarte greu si era la al doilea nivel... si la al treilea trebuie sa bage o carte intr-un pepene... doamne ce nivele dar sunt foarte grele, nivele se schimba desigur da sunt foarte grele nu cred ca va lua cineva premiul cel mare. Parerea mea, Funda?

| VuLTuRU_5008 a răspuns:

Eu cred ca va fi un om care va lua premiu cel mare dar el trebuie sa se antreneze mult si sa dedice pana la 100% pentru acet concursbig grin