| MeLoRy a întrebat:

ma numesc Lory.am 15 ani...si am id unui baiat eu cred ca ii place de mine pentru ca de fiecare data cand vorbesc cu el, el imi trimite kiss si :-X. E un baiat foarte dragut si si eu il plac, dar mi-a zis ca este o fata de care ii place ( si si ei ii place de elcryingcryingcrying). Eu nu prea cred ca exista aceasta fata. ce sa fac sa il cuceresc (pe messtongue), sau sa nu-i mai placa de fata aia big grin, sau sa vad daca chiar ma place? fundita

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca vrea sa te faca geloasa.Cazi in jocul lui si spune-i ca ti-ar placea tu sa fii in locul acelei fetewinking.