| andreywtza a întrebat:

Sunt in clasa a11a si am 17 ani, vreau sa dau dupa liceu la Campina la subofiteri, problema este ca mai imi trebuiesc 5 cm sa am inaltime cat cere regulamentul. Credeti ca am sanse sa intru acolo sau sa ma orientez in alta parte? Scuzati-ma pentru categoria aleasa dar stiu ca aceasta este mult mai vizitata de catre voi.

1 răspuns:
| Cristi19 a răspuns:

Apuca-te de exercitii de crestere in inaltime, am colegi care au intrat chiar daca mai le trebuiau cativa centimentri in inaltime pentru ca s-au descurcat mai bine la celelalte probe si au promis ca or sa continue cu exercitii de inaltat. Dupa parerea mea poti sa intri daca inaltimea este singurul lucru care te ingrijoreaza