| LolitaLo a întrebat:

Va rog ajutati-ma rapiiiid! Am urmarit sambata seara parca, un film ( nu mai stiu pe ce post era ) unde am prins o parte in care erau 3 baieti intr-o camioneta si au vazut o fata care a iesit dintr-o masina scumpa si au pus la cale sa fure masina. Si au ajuns la o casa mare au intrat acolo si l-a prins pe tatal acelei fete si pe fata si pe fratele acesteia, iar acesta declansase alarma silentioasa si o politista a venit acasa la ei ca sa vada daca totul este bine, si atunci a iesit unul dintre baieti si a impuscat-o... Cam atat imi amintesc happy Va rog ajutati-ma si ziceti-mi cum se numeste filmul, va rog rapid! Funda happy :*

1 răspuns:
| zuzurelzapacit a răspuns:

Incearca sa cauti pe internet, program tv, data de sambata si programele ce le vizionezi cel mai mult.