| anonim_4396 a întrebat:

Voi din ce judet sunteti?

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Timis,Timisoara

| Drimmero a răspuns:

Faci ce faci, tot la curiozitate apelezi!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca tu esti singurul care imi raspunde la intrebari, dar evita totusi sa puna raspunsul pe care il caut. La fel ai facut si la intrebarea cu varsta.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Sunt precaut!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Spui asta de parca as incerca sa iti aflu adresa si toate informatiile despre tine, si sa vin sa te omor. laughing
Mi-ai aflat secretul laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Trebuie sa parasesti site-ul pentru a face asta!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pot sa rezist o zi, fara sa intru pe site, dar o sa fac asta dupa ce aflu unde locuiesti, ca sa vin sa te omor ca nu imi dai raspunsuri concrete la intrebari laughing *PsychoLaugh*! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Urci tu pana-n varf de munte?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar unde stai tu? Esti cumva vreun pustnic care locuiesti pe muntele Everest? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu si ciobenii ce mai stam sprijiniti de par langa oi in inaltul versantului/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

O sa imi fie mai usor sa te gasesc din moment ce deja sunt la munte. Sunt la facultate in Brasov, deci o sa te gasesc si o sa te ucid. Bwhahaha laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu se pupa bwhahaha-ul cu emojiul ala. Cer drepturi de autor,, si cine a zis ca Brasovu' are munti?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am zis ca sunt la munte, ca Brasovul este la munte, nu am spus ca Brasovul are munti.
Drepturi de autor pentru bwhahahaha-ul ala? Disclaimer under the section bla bla bla.
Gata! Am scapat de copyright laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

De cand e Drimmero aici, ati invatat sa radeti si in alt mod!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai dreptate, totul ti se datoreaza tie. Dar tot o sa te omor daca nu zici de unde esti. *Gasp*, oare esti de pe alta planeta de nu vrei sa zici? Nu vrei sa aflam ca esti extraterestru?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu mor caii cand vor cainii! Sunt un simplu locuitor al acestei planete, sunt doar un om normal.

| Mayhem666 a răspuns:

Asta era motivul adevarat, pe Drimmero l-am mintit cand am spus ca vreau sa aflu unde stati, ca sa va omor, in realitate eu voiam doar sa va fac cadouri laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Chiar asa de rau ma crezi? Eu ofer cadourile din inima, chiar daca poate sa fie o bomba cu ceas si o fundita rosie laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Mai mult malefic si sadic, cred. laughing Tot din inima iti dau si eu o cutie plina de tarantule, sa nu zici ca-s chitra.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stiai ca una din fobiile mele sunt paienjenii? Pe langa serpi, si multe altele.
Nu este nevoie sa imi faci un astfel de cadou minunat, chiar sunt bine si fara el, multumesc frumos. laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Fugi de aici cu tarantula aia, ce bine ca nu a mers link-ul pe care l-ai pus, ca nu vreau sa am cosmaruri. laughing

| RainmakerX a răspuns:

Valcea

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Oare eu de ce am avut impresia ca esti din Bucuresti?

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu stiu happy

| justanotheruser99 a răspuns:

Daca îți spun va trebui sa te omor devil *being malicious* rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Imi asum riscul laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Cam sunt vecina (de judet) cu ChiftelutaCrocanta laughing

| Clorox a răspuns:

Buzau happy
Suntem aproape AnimeLover, suntem aproape...
Muahahahahaha laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Ai pe telefon aplicatia Mirai Nikki (Future Diary), care iti prezice viitorul, exact ca in anime?
Eu o am, si am ramas surprins cat de multi au aceasta aplicatie, ca am intrat sa joc online cu alti jucatori pe server, dar nu am reusit.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu o am laughing
Cred c-o descarc laughing

| Iunix a răspuns:

Dâmbovița.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Timis