| NattyMadda a întrebat:

voi la ce va uitati pe youtube?happy ma refer la faze amuzantetongue...imi puteti da niste linkuri?happy dau funda pentru cele mai bune:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Pai cand vr sa rad ma uit pe youtube la in pui mei laughing
sau garceahee hee_))

| OvidiuDanzka a răspuns:

Just For Laughs, dai search si o sa gasesti o caruta de astfel de faze.
Btw... garcea imi placea cand eram mic, iar mondenii... nu stiu, in general nu suport "falsismele" iar oamenii aia in mondenii, falseaza ingrozitor de rau, nu stiu dar nu suport nici o emisiune gen mondenii, etc

| KatJolie a răspuns:

Alea cu rbd funny moments rbd laughing:d