| AmeliaD a întrebat:

Hey.
Vreau si eu niste nume de fete, din acelea de parca ai apasa random pe tastatura.
Bine, nu sa apasati random...

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Prisma, Oriana, Viviana, Marcela, Viorica, Daniela, Aniela, Profesoara, Medina, Ambina, Cercina, Mirina, Fimina, Domandina, Ficulina, Radina, Fuckina, Gospodina, Ruigbina, Aurica, Leana, Ileana, Kingjonghuna, Panjaxana, Xeresa, Bicana, Laruana, Farkurana, $idney, Rujaxanas, Huglituana, Runpolana, Gothala, Etcana, Foxa etc.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bea, Bia, Nana, Kiki, Țiți-miți.

| Bizon95 a răspuns:

Dezdemona!