| Anna_8226 a întrebat:

Hey vreau si eu niste statusuri de indiferentalove struck
Cele mai multe si mai faine primesc funda restul votkiss

Răspuns Câştigător
| Diannnaa18 a răspuns:

Si pur si simplu.Raman fara cuvinte straight face Ma uit peste poze :-s Si-mi aduc aminte sickPetrecute-n doi

O vezi cum pleaca, cu ochii goi. Esti prea mândru sa o opresti. Crezând ca vine inapoi.

maine de as pierde tot, eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc

Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi

` Am o inima ratacita printre sperante... o dorinta ca ma vei strange din nou in brate. `

"Nu da cu piciorul la ceea ce ai deja langa tine. Nu te gandi ca o sa gasesti ceva mai bun atata vreme cat ai ceva magic langa tine!"

Ti a zis ca ea nu e la fel ca celelalte, ti a zis ca poate intr o zi o sa iti arate.

Pentru mine sunt niste amintiri! Care vesnic o sa doara! Pentru tine e o simpla poveste de seara.

Oare fara ea ai fi la fel? Fara ea te`ai simti altfel?
Nu poţi forţa un om să te placă.Nu eşti bine venit, pleacă!

Lasa-ma sa ma lovesc singura, pana cand o sa ma uit in oglinda si n-o sa mai stiu cine sunt.

Urasc zilele cand sunt trista dar afisez un zambet doar de dragul altora...

Am senzatia ca trebuie sa ma lupt cu o lume intreaga si ca nimeni nu intelege nimic.
Toata lumea asta stie deja finalul, iar eu nici n-am apucat sa ma bucur de inceput.

Si mi-ai sarutat fruntea si m-ai ucis cu un ultim te iubesc...Si cel mai mult te urasc. cand nu esti NUMAI al meu...

Nu poţi schimba faptele, fără să schimbi gândurile.

Sper sa uiti de noi, c-am fost o data doi. Numele tau ramane-n sufletul meu!

E imposibil sa te uit te vad zi de zi, si daca zic ca te-am uitat sa stii ca mint

Te iubesc, acest cuvant foarte frumos eu l-am crezut
Si tot ce am avut, am pierdut in mai putin de un minut

Tot ce am avut, am pierdut in mai putin de un minut

Am gresit.Nu trebuia.sa iti fac loc in viata mea.dar promit te voi uita. oricat de mult ar dura. oricum in sufletul tau.niciodata n`am fost eu.

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu sunt foarte smecherita dar stiu sa ma fac iubita
Mint, sunt falsa, sunt egoista, iti zambesc desii imi esti indiferent, te ascult desi putin ma intereseaza ce spui`te intreb desii nu ascult raspunsurile tale`"
Prea gandesc pentru loseri!
Prea prost ca sa fi loser
Sau DND ia vezi ma gasesti in buzunar?

| pasha_3385 a răspuns:

Drag mi-ai fost,mi-ai fost odata, dar ce-a fost n-o sa mai fie, am vazut c-aceasta lume far'de tine nu-i pustie...