| justme_2041 a întrebat:

Heyy!
Imi intra cineva pe id si mi-am schimbat ieri parola.Azi a intrat din nou ca mi-a spus sora mea, si acum iar mi-am schimbat-o! Nu stie nimeni parola mea. Ce sa fac, sa nu mai intre? fundita

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Stai linistit si daca intra ce se intampla el intra el iese Vezi de treaba ta nu mai te supara Lasa sa intre

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca stii doar tu parola acum nu mai are cine sa intre, dar pune si tu o parola securizata http://www.stefamedia.ro/......ze-parola/

| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc nu uita el intra el iese nu mai te supara