| skriil a întrebat:

Heyy prieteni! daca tot v-am stresat cu intrebari despre cura de ingrasare, am ajuns insfarsit la o decizie pe care o mentin.
1. Sa mananc cate 5 fructe diferite pe zi si 5 legume. Poate mai multe fructe! Caise,piersici,capsuni,mere,banane,portocale, kiwi.
2. Calciu + D3.
3. Un mic dejun copios in fiecare dimineata
4. Dulciuri zilnic, desert.
5. Un produs fast-food pe zi sau 2:d. Sigur ingrasa si e placerea mea vinovata:d
6. Sala! Sport, miscare zilnica.
7. 5 mese pe zi.
Cam atat. Ce sa zic, sper sa mearga. Urati-mi succes. O vara intreaga la dispozitie pentru respectarea acestor pasilaughing. Ce parere aveti? Cu siguranta o sa va comunic rezultatele pentru cei care vor sa mai puna cateva kg pe ei. Poate nu suna sanatos faza cu fast-food dar am strecurat si sport + fructe pe acolo. Multa mancare dulciuri fructe,fast-food, proteine sport si calciu.happyhappyhappy.

1 răspuns:
| Purgatoriu a răspuns:

Mie nu prea imi place cum suna... Nu cred ca va tine dar succes oricum.
Cand aud de mancare fast-food mi se face greatalaughing.