| Byannkax3 a întrebat:

Hi TPU! am si eu o mica problema ma puteti ajuta? camera mea web nu vede bine, vede in ceata si am dat de rotita aia dar tot asa vede si nici murdara nu e... ce trebuie sa-i fac? dau traditionala FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare, e posibil defecta cu performanta mai mica. Eu incerc sa cer unui amic web-ul lui sa probez la calculatorul meu sa vad care e problema, in orice caz de reparat nu merge. Daca web-ul amicului meu vede bine, atunci imi voi cumpara alt web, daca vrei fa si tu la fel.Numai bine.