| shelly a întrebat:

Hiyy! Impreuna cu niste prieteni vrem sa organizam un bal de groaza la scoala cu costume si toate alea. Ce idei imi mai dati? Ma gandeam si la niste concursuri...

Răspuns Câştigător
| ZaineaM a răspuns:

Se refera la Halloween ma. Hai ca te ajut eu. Si eu organizez Halloween-ul anul asta. Eu am pus ca si concursuri : Concurs de desene concurs de costume karaoke concurs de dans (a fost ideea dirigai ) da nu in perechi. free style fiecare cum stie. m-am gandit sa fac pentru ca sa fie mai curata scoala inca un concurs. cei care vor avea cea mai curata clasa pana atunci vor avea reducere la bilet de 50%. am invitat si o formatie de rock din Braila si un DJ va veni cu sistemul. am facut bilete (intrarea costa 5 lei ). sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Dar de ce de groază, de ce nu face-ți ceva amuzant și instructiv totodată, ca să rămînă cu o amintire frumoasă, nu cu un coșmar.