| Barajag a răspuns:

Iubita mea, in primul rand nu sunt obsedata de sex, nu sunt perversa, imi place intr-adevar sa aflu cat mai multe despre sex, mai am putin pana cand ma voi opri din postat intrebari legate de sexhee heelinkul acesta care l-ai postat este mai mult despre sado-masochism si nu mi place, oricum mersi, de altfel cred ca veti putea invata voi cei tineri despre sex, aveti mare nevoiebig grin...bafta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika iti va fi vesnic recunoscatoare... desigur pina ma va intilni pe mine in realitate rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, "voi cei tineri"?hee hee Da in virsta te mai crezi laughing Sa fim seriosi, esti numai bine coapta devil, nicidecum in virsta tongue