| DeMentaa a întrebat:

Http://yooemogirl.sunphoto.ro/ABBy_tUlO

cu ce a editat pozele? va rog doar daca stiti il caut de mult si nu il gasesc:(( credeti-ma sunt disperata

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi încerca cu Photoscape. E uşor de folosit şi are destul de multe opţiuni. Şi e free.

| Sadiss a răspuns:

Ai putea face si in photoshop ceva de genu dar e greu. trebuie sa introduci cadrul sa ii dai cu gardinet (sau ceva de genu) sa se duca spre transparent la margini sa introduci obiecte. sa le faci realiste. e greu
stiu ceva ceva dar nu suficient. am o idee despre cum sar face.
in rest alt program nu stiuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, imi neplac pozele ei