| Myssteriusthanlife a întrebat:

Hy TPU
va roog mult mai spuneti-mi si mie cateva lucrui mai ciudate despre cei din one direction in afara de harry [despre el stiuuu multe : ]] ] dar nu vreau wikipedia lor
plz dau fundita :X

2 răspunsuri:
| Idealista a răspuns:

Salut
Despre Zayn Malik:
1) Este suficientă o singură privire pentru ca Zayn sa înțeleaga daca minți sau nu.
2) Ajungând la X-Factor, Liam planifica sa lanseze o cariera solo, dar după ce l-a întâlnit pe Zayn, el i-a promis că vor face cu el un duet în viitor.
3) Una dintre modalitățile de al cuceri pe Zayn este sa-i dovedesti că ești vesela și iti place să râzi.
4) Zayn nu a avut pașaport până când el nu a devenit un membru al trupei"One direction".
5) Zayn poate bate mingea cu piciorul de 70 de ori fara ca sa o piarda
6) Când Zayn are dispozitie buna, el ascultă cântecul Tonight (I’m fuckin’ you)-Enrique Iglesias feat. Ludacris – Tonight I’m Fuckin’ you
7) Zayn știe să citească în limba arabă.
8) Zayn ar merge mai degrabă gol prin oraș decât sa mănânce insecte
9) Zayn s-a sărutat cu Cher Lloyd.
10) În prima zi din "One Direction" Zayn s-a simțit ca un oropsit și a vrut să părăsească trupa.
11) Mama lui Zayn are o fotografie lipita pe partea posterioara a telefonului.
12) În cazul în care lui Zayn îi place o fată, el va apleca capul și ar zâmbi, iar apoi l-ar ridica si sa va uita la ea.
13)Sărutul lui perfect este pe acoperiș în lumina lunii.
14) Niall iubește sa vizioneze filmele de groază cu Zayn, fiindca cu el ele nu par atit de cumplite.
15) Cand Zayn avea 6 ani el a aruncat televizorul pe fereastră.
16) El preferă să-o sune pe prietena lui, decat să-i scrie mesaje, doar pentru că vrea să-i auda vocea.
17) Zayn a spus odată că s-ar întâlni cu o fana, dacă el intr-adevar va fi indragostit de ea(daca ea l-ar impresiona).
18) Când Zayn râde, pielea de pe nas se strange si ochii se fac mici.
19) Zayn spune că-i place sa priveasca video-rile realizate de fani.
20) Zayn adora fetele ruse(rusoaicele). El încă visează la un prieten din Rusia. (Nu știu cât de adevărat este acest lucru)
21) Mâncare preferată al lui Zayn - carne de pui / gaina.
22)Cand Zayn era mic el credea ca niciodata nu se va indragosti.
23) Liam crede ca Zayn danseaza mai decât Daniela
24) Zayn a scris prima lui scrisoare de dragoste când avea 7 ani, și-n ea era scris ceva de genul"Îmi place de tine"
25) Numele original al lui Zayn este "Zain'', ceea ce înseamnă "frumos" în arabă.
26) Lui Zayn ii plac fetele cu frumusete naturală.
27) Lui ii place când fanii lui de pe Twitter sunt scrisi ca "Mrs.Malik" sau ceva de genul asta.
28)Cantecul lui preferat din albumul "Up All Night", este piesa "Tell me a lie"
29) Cifra preferata - 7.
30) Alexis Jordan crede că Zayn este cel mai tare(hot) tip din trupa.
31) Zayn si-ar dori să înregistreze o piesa cu Justin Timberlake.
32) Zayn i-a cumparat bilete surorii sale la concertul lui Justin Bieber.
33) O data Zayn i-a fluturat din mana prin fereastra de la masina unei fane și aceea si-a pierdut cunoștința cand a vazut una ca asta.
34)Lui Zayn nu-i place să se joace de-a ascunselea, fiindca lui nu-i place când oamenii se pierd.
35) Zayn are un tricou pe care scrie: "Fumatul poate provoca o moarte lentă și dureroasă"
36) Zayn a trebuit să schimbe două școli pentru că el se simtea incomod, deoarece el era singurul cu o altă naționalitate.
37) Zayn spune că dacă ar fi fost un animal, atunci el ar fi fost un leu.
38) Unul dintre feluri de mâncare preferate al lui Zayn sunt spaghetele bolognese, pentru că el a spus că asta este singurul lucru pe care știe să-l gătească.
39) Prietenii ii zic lui Zayn "Superman", fiindcă atunci când se întâmplă ceva rău, el este intotdeauna alaturi.
40) Zayn a spus că în timp ce prietena lui isi va face tatuajul, el o va ține de mână.

| Idealista a răspuns:

1) Niall: "Nu-i cinstit atunci când o fată la intilnire poate pârțîi mai tare decât mine"( rolling on the floor )
2) Niall: "Sunt o putoare(un cocalar) și pârțai(ma besesc) tot timpul"( rolling on the floor ) ( Mda...vad ca are simtul umorului(cred ca a glumit cand a spus ceea ce e mai sus))
3) Cheia in simțul umorului - toti cei cinci baieti din 1D prefera fetele cu care pot sa glumeasca si sa se rada de-a binelea. Acest lucru nu este de mirare când te gândești la acele glume legendare ale baietilor din 1D. Niall este de acord că un bun simț al umorului este important. Acesta este, probabil, mai mult pentru brunete și îi plac fetele cu ochi frumoși.
4) Celebrity Passion -Alegerea lui Niall este Demi Lovato.
5) Niall a mers la școală pentru băieți, așa că nu se bucura de atenția fetelor.
6) Niall foloseste deodorantul Lynx.
7) Niall face aceeași comanda de fiecare dată când merge la Wagamama: pui Katsu Curry și calamari crocanti.
8) În cazul în care Niall este agitat si are emotii, el devine extrem de activ.
9) De-a lungul week-end, Niall simte că ar trebui să fie activ - îi place să meargă la cumpărături sau sa faca ceva creativ.
10) Cu ce ai prefera sa mergi mai degrabă la prima intalnire cu un cos imens la capătul nasului sau fără o sprânceană?
Niall: Oh, un cos imens la capăt de nas! M-as disztruge cu un fond de ten (hahaha, îmi pare rău, dar fond de ten aici sună mai bine decât "corector"). Nu, dar stai, aș fi putut sa-mi desenez o sprânceană, așa că nu știu, este o întrebare dificilă. Cred că voi merge cu un fond de ten pe fata, dar să fiu sincer, eu, probabil, nu m-as duce indeobste la o intilnire.
12) Este adevărat că nu vă plac fetele care fac primul pas?
Niall: Îmi place o fată care va face primul pas, deoarece asta niciodata nu se întâmplă. De ce fetele aștepta întotdeauna ca baietii întii trebuie să facă primul pas?

Frumosul irlandez Niall Horan este un adevarat gentleman. Băiatul cu ochi albaștri se refera la tipul de îndrăgostiți care lasa flori la ușă casei tale și întotdeauna deschide ușa pentru tine. Ideea lui despre o intilnire buna? O invitație la cină!

Una dintre cele preferate feluri de mâncare ale lui Niall este steak-ul, asa ca te va duce la un restaurant de lux (desigur, el plateste), unde puteți vorbi și sa va priviti in ochi toată noaptea. Lui Niall îi place o fată cu un zâmbet dulce, care ar râde la glumele lui - el va face orice pentru ca sa te faca sa râzi.

Vrei să știi un secret? Niall se simte închis în prezența perechii sale. Acesta poate fi liniștit la începutul întîlnirii, dar nu-ți fă griji - se va confesa la sfârșitul serii.