| Ally a întrebat:

Ia ghiciti mi-am schimbat profilul, va place noua mea poza si noul meu nume? am fost mariposa daca ma tineti minte acum sunt sweety_girl?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu va mai schimbati si voi radical ca ma dezorientatiworried

mariana
| mariana a răspuns:

Poza ta este haioasa, iar "palaria" seamana cu cea a lui Mikey m... din desene animate, daca tie iti place noi o acceptam. Noul tau nume se potriveste cu fata ta frumoasa si intr-adevar esti dulce, important este sa navighezi alaturi de noi si sa te faci utila pe acest site. Sa fii sanatoasa si iubita, iar norocul noului avatar sa nu se lase asteptat.

| JackieSue a răspuns:

Nu-mi place numele... e de papusica barielaughing...scuze ca-ti zic, dar cred ca mai bine suna mariposa(chiar si daca aia e barbie:d)

| buburuzAndreea a răspuns:

M-am uitat si la celalalt profil al tau si pot spune ca asta imi place mai mult. Poza e haioasa, iar numele e dragut. Cred ca a fost o schimbare in bine.

| florar a răspuns:

Whatever.Pana am sa vad originalul

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

hee hee si poza si numelehee hee
sunt super
:X

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dulce