| anonim_4396 a întrebat:

Idei de joburi in Bucuresti pentru studenti?
Preferabil ceva ce poti lucra si de acasa (in caz ca intram iar in stare de urgenta).

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Deseneaza in Adobe illustrator si vinde pe shutterstok. Mai poti sa faci scurte slideshouri cu poze la cerere. Exista un site pentru freelanceri, se numeste fiverr.com

| Celcestietot a răspuns:

Și acasă și cu bani? Mai greu să vezi așa ceva. Gândește-te la ce știi să faci și ce te-ar interesa, iar apoi caută chiar pe un site ceea ce ți-ai propus sau găsești acolo de lucru.