| KillMePlease a întrebat:

Illuminaati...
Voi credeti? Daca da/nu, de ce?

70 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Da, cred.

| SkyPilot a răspuns:

Da, sunt tot felul de deranjati care profita de orice ocazie ca sa para mai altfel happy

| KillMePlease explică (pentru SkyPilot):

A.Okay. happy
Tu esti pe TPU 24 din 24?laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru KillMePlease):

De cand ai aparut tu, da big grin

| KillMePlease explică (pentru SkyPilot):

Nu stiu ce sa zic...
laughing))
Democratie!
laughing)

| KamaSutra a răspuns:

Da,pentru ca imi placehappy

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Stai, stai, staaai...
Ai folosit cuvantul: imi.
Imi are 3 litere.
Triunghiul Illuminati are 3 laturi (logic, toate triunghiurile au 3 laturi, patratele au 6 laughing)) )
Illuminati confirmed!laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Patratele au 6?rolling on the floor

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Sau 5...Nu stiu exaact.laughing))))
(nu, au 4- in caz ca dai vreun test la geomerie si te iei dupa minie laughing )
LAXX-Step One
big grin
Acum imi amintesc de clasa a5a.Aveam o colega fooartte fitoasa (era blonda, da' nu asta-i motivu' ca si eu is blonda big grin ) si eu si colegele mele am inventat un cantecel...laughing)))) Ahh, Doamnee...Mai vreeaauu crying

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Mda, a 5. a cand voiam sa ne aruncam pe geam...ce vremuricrying

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Doamne...Imi amintesc ce frumos era. Abia imi cunoscusem colegii, dar deja stiam ca o sa traiesc 4 ani plini de surprize langa ei..Si chiar au fost multe surprize, obstacole/suparari si mai multe.Dar asta nu ne-a oprit sa ramanem uniti (vorbesc de cei care au ceva in cap..nu de fetele alea fitoase din clasa care nu pot respira in timp ce gandesc, la ele e alta treaba). Daca as putea sa dau timpul inapoi stiu ce au face. As fii mult mai buna cu ei, pentru ca merita (nu ca am fost rea, dar in unele momente nu putean sa fiu altfel). In fine. Gata cu amintirile din copilarie ca oricum nu ma simt prea bine.(am zis amintiri din copilarie, de parca acum nu as fii copil laughing )

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Yeah, frumos...singura diferenta este ca la mine never ever nu am fost o clasa unitasad
Si de ce nu te simti bine?sad

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Unita in momentele grele...Ca in general fiecare-i cu treaba lui, dar cand am avut o problema, am fost mai trista, am fost pe cale sa cedez, unii colegi mi-au fost alaturi (ma pot baza doar pe vreo.10 din 30, dar si ei pe mine *^O^* )...
Paaiiiii, probleme de fete...*te-ai prins? happy * :smug_

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Got ithappy
Noi nici macar in alea grele, din 30 nu ma pot baza decat pe vreo 5

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Ehh... Mai aveti timp.
O sa te sperii cand o sa vezi ce mult se schimba oamenii de la o zi la alta, fiecare vrea altceva, fiecare e diferit...Nu poti pune 30 de copii sa se inteleaga si sa se respecte pentru ca automat apar simpatii si antipatiiiiiii crying( Iiiiii laughing...E foarte bine daca ii ai pe cei 5! Alege.ti foarte bine persoanele cu care vrei sa legi relatii de prietenie (sau de orice fel) ca altfel tu vei fi cea care sufera desi tu ai vrut doar binele. Am patit, man.

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Anyway,acum ca suntem a 8. a nu o sa mai stam mult impreuna si apoi o sa plece(Doamne ajutalaughing

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

...laughing
Amin! big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu.

| Croampa a răspuns:

Da, e o societate secreta( aparenta nu asa de secreta)! big grin

| KillMePlease explică (pentru Croampa):

Secreta despre care stie tăt poporu'. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Illuminati au existat demult dar au disparut pe la sfasitul secolului 18.
Ei nu mai exista si in ziua de azi. Trebuie sa fii retardat rau sa crezi ca ei inca mai exista si ca conduc lumea din umbra, toata povestea asta e fictiune pura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai die capu meu... prosti mai sunt oameni din ziua de azi

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat doar.
Daca nu esti capabil/a sa dai un raspuns fara jigniri, iti urez o viata frumoasa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu vorbeam de tine, vorbeam de oameni astia care au raspuns ca illuminati exista. Tare prosti mai sunt oamenii din ziua de azi, copii mai bine zis, se vede ca cei care au raspuns la intrebare au 11-13 ani.

Doar nu credeai ca as putea zice ceva rau de tine? puppy dog eyes

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Asa are mai mult sens. big grin
Nu stiu... Tu stii daca mi-ai zice ceva rau sau nu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treeeiiiiiiiii

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Patrrruuuu!laughing))
Stai jos.
laughing)))))))))))))
(^O^)(^3^)

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Iluminatii= triunghi=trei, si uite ce am descoperit, scoala= sase litere, impartit la doi, e trei. Iluminatii sunt peste tot.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Stai, stai, stai.
Ai folosit cuvantul :,, tot" care are 3 litere.
Triunghiul Illuminati are 3 laturi!
Illuminati confirmed! laughing))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai vezi...

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Ai folosit cuvantul :,, pai"!
Are 3 litere! Illuminati confirmed!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că Illuminati e cea mai mare manipulare menită să distragă atenția de la adevăratele probleme ale lumii.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Exact. Plus ca toate exagerarile cu illuminati sfideaza logica.happy

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Codrin Bradea bani!laughing))))

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

rolling on the floor MOOOR rolling on the floor

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

De ce, ma?laughing)
Paradis-dis-dis / Hai ca vrei ca multe/ Paradis-dis-dis/ Roberto... laughing sad •﹏•

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

•_____________________________________•

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Foarte fain raspuns
M-ai lamurit complet laughing)))

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Yes! rolling on the floor

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Noo...

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

#salamus#

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

#tziganus#

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu se lasa frate odata laughing

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Niciodata!

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

#Salam in ciorba# pana cand vei continua? tongue

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

#Kail rasist in shaorma# laughing)))))))))))

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Gata,m-ai batut, m-ai terminat laughing

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

<(@ ̄︶ ̄@)>
Am castigaat! laughing)) Ai pierduut!laughing) Am castigat! Ai pierdut! Bla Bla Bla...

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Vezi asta : tongue
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

?laughing)
Wooow, magieeee

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Magie pura ma.

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Multumesc de raspuns, tinere. O zi cat se poate de frumoasa!

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Offf...crying
Praf maagic...

| p5ych0 a răspuns:

Nu imi plac piramidele.

| KillMePlease explică (pentru p5ych0):

Nici ele pe tine...
Trist, nu-i asa?

| p5ych0 a răspuns (pentru KillMePlease):

Atata timp cat ura este reciproca nu are de ce sa ma afecteze.

| KillMePlease explică (pentru p5ych0):

*^O^*
Asta asa e.

| Dobre_Dana_1991 a răspuns:

NU cred in iluminati si nici tu n-ai trebui sa crezi.E o prostie care discrimineaza biserica. Daca esti crestin Ortodox nu ar trebui sa crezi in prostia asta.E doar o porcarie in care cred doar satanistii.

| KillMePlease explică (pentru Dobre_Dana_1991):

Eu nu am zis daca cred sau nu.
Doar am intrebat ca sa vad parerea voastra. :3