| Dominic333 a întrebat:

Îmi place de un baiat.Dar nu vreau ssă îl disper. Însă vreau ssă îi fac clar că îl iubesc

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte, daca si lui ii vei spune la fel de clar cum ne-ai spus noua, atunci sigur nu va intelege nimic.

| Kenya a răspuns:

Nu alerga după un băiat niciodată, fii indiferentă și seducătoare, astfel te va considera o provocare, dar nu te lasă prea repede, va crede că deja te-a câștigat și se va plictisi, aruncă-i priviri și după ignoră-l total ca și cum nu l-ai cunoaște happy

| DarK666 a răspuns (pentru Kenya):

Si dupa va mirati de ce doar va **** si va lasam laughing))