| Element25 a întrebat:

Imi place sa scriu. Dati-mi niste idei,va rog, despre ce as putea scrie, orice(in afara de a scrie o carte sau un jurnal).

3 răspunsuri:
| Undercover10 a răspuns:

Scrie despre anumite momente prin care treci( fara sa fie jurnal ). Adica atunci cand te duci intr-o excursie, sa vorbesti despre locurile in care mergi, si sa incerci ca pe baza aia sa inventezi o poveste scurta cu personaje fictive.In felul asta poti imbina realul cu fictiunea. Sau poti scrie despre idolii tai, despre muzica ta preferata, despre prietenii tai... Orice poti scrie, atata vreme cat scrisul te face fericit/ahappy Important e sa fii cat mai creativ/a, si sa iti lasi mintea sa ''zburde'' cat mai departe!
Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| demonxyz a răspuns:

Poti sa scrii ca mine de exp eu scriu povesti psihologice, de groaza cu inteles subliminal. daca ai vrea sa citesti cateva add no.death90