| Mihaela_5188 a întrebat:

Imi poate cineva povesti o intamplare stranie/ amuzanta/ trista/ etc. doar pentru a-si scoate o piatra de pe inima (cum se spune).

3 răspunsuri:
| Andrelutssa a răspuns:

Iti zic eu un catec:

Un tantar la patinaj
a sarit peste grilaj
si-a rupt mana si`un picor
si-a ramas cun dinte chor

emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap

soacramea a fost la mare si-a inghitit un crocodil
crocodilul era stricat
soacrameaa a lesinat

emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap

intr-o noapte de craciun
m`am suit intr-un alun
si-am mancat atatea mere
de m`am saturat de pere

emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap

intr-o noapte intunecoasa
soareele lucea pe cer
iarasi eu cu barca in casa
ma plimbam prin sifonier

emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap emamu e ma murat parapturi pa rap tu rap

| Ponk a răspuns:

Eram cu sora mea in clasa cand a trecut a 8-a si erau ochiuri din astea ce se lipeau pe pereti happymark un coleg deal soramii il da pe tavan exact deaspura scaunului...intra profra toate bune si frumoase si incepe ochiu ala sa se desclipeasca de pe tavan, noua ne era inima in gat laughing si a cazut in parul profei laughing dar nu a simtit, uimitor laughing se prelingea prin capul ei laughing) rolling on the floor apoi saracu mark sad mi-a fost dor de el big grin o ora la director laughing)

| TropicalSun a răspuns:

Incepea ora d geogra si doi baieti s-au imbrancit ca sa puna harta lumii pe un cui de deasupra tablei. S-au batut, sau lovit de pereti; au rupt si hartalaughing. iar peste 5 min... POC! Ceasul cade de pe perete, drept in capu profului, la care profu:Tutzi ceara matii!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor