| Kernyng a întrebat:

Imi puteri spune va rog siteul a unui privat foarte tare de metin2 cu otel king daca se poate la magazine. Arme bune de lv mare de 70 75 80... sa fie ratele macar 700% si sa aiba tot ce v-am spus eu! Care imi zice cel mai bun metin primeste funda!

4 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Pff incearca sa joci pe metin2fun e putin mai greu dar e frumos eu am lv 83 acolo si nu joc de cit de 2 zile noroc daca team ajutat fundita

| TheSearcher a răspuns:

Un site super. lvl maxim 250. iteme faci usor. dmg 1kk + daca stii face iteme, stones max +12, new weapon, new armor, new maps, new mobs, 6/7 bonus cu 20% rezist si 20% vs, site : http://celestial-world.com/

| PaulCopcea a răspuns:

Xperiment.servegame.com iti da lvl 120 bani full Faci P d la NPC(MAGAZINE)si iti da arme de 110 75 90 95 99 ...armuri de 90 93

| sharkboy1996 a răspuns:

Http://metin2united.com/ e un servar foarte tare incepi cu lvl 30 si cal militar eu in 3 ore am facut lvl 97 (lvl maxim e 125) exista king si king2 de care poti face rost fara donatiie