| TipaSecsiii88 a întrebat:

Imi puteti da niste informati despre Giselle Bonafino?

Răspuns Câştigător
| mihaela23 a răspuns:

Este o actrita Argentiniana nascuta pe data de 5 august 1991. A mai jucat in Caín Y Abel 2010, Herencia de Amor 2010, Peter Punk. (Pilot)2011-2012,Rincón de Luz America 2003, Guinsburg and Kids Telefe 2001, Locas de Amor Canal 13 2004, La niñera. Telefe 2005, El deseo Telefe 2004, La niñera Telefe 2004, Floricienta Canal 13 2004, Mujeres asesinas Canal 13 2005, Casi Angeles Telefe 2007, -Socias Canal 13 2008. Teatru 2001: COMEDIA MUSICAL
Are parul blond,hobiurile sunt actoria, muzica, si dansul.Si este zodia leu.Sper ca te-am ajutat. Poti sa vezi si in ce reviste a aparut, si in ce piese de teatru pe Wikipedia. Fundita?

2 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 explică:

Se vede ca faci misto, aceasta fata este din serialul Nini in serial o cheama Lola, dar in realitate Giselle Bonafino dar se pare ca nu ai habara deloc laughing

| NENA_8376 a răspuns:

Poi e o actrita din Argenitna nascuta pe 5 agust 1991 e frumusika(parerea mea)a jucat in-trun fil care se cheama patit-o Feo era iubita lui Juan Miguel Guillera.¿ati place de ea?rolling on the floor