| George20123 a întrebat:

Imi puteti explica care e faza cu bitcoin? Poate oricine sa faca rost de asa ceva? Ce iti trebuie pentru a farma bitcoin?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bitcoinul e o moneda digitala care se obtine fie prin cumparare, la fel ca orice valuta sau prin farmare. Oricine poate cumpara sau poate farma, doar ca la momentul de fata pentru a farma bitcoin ai nevoie de hardware extrem de performant care ajunge in momentul de fata si la cateva mii de euro