| marria a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie o comedie buna? pls

22 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca iti place umorul englezesc : Locks, stocks and two smoking barrels. Daca vrei stand up comedy: George Carlin.

Daca preferi insa comedia masochista, Romania e alegerea cea mai inspirata!

| inna a răspuns:

Just married sau Weddind Daze.

mlm
| mlm a răspuns:

Croaziera.

Anna
| Anna a răspuns:

The pink panther 1 si 2.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Mie mi-a placut Harold & Kumar- Escape from Guantanamo Bay
Acum....depinde si de genul de comedii care iti plac big grin

| Dl.Inginer a răspuns:

Pantera Roz 2, e o comedie f tare razi cu lacrimi la unele faze laughing

| TipulVerde a răspuns:

Harold & Kumar 1 si 2
Sex Drive - cea mai tare probabil
Extreme Movie

| TipulVerde a răspuns:

Da, Carlin e misto. Prima oara l-am vazut in Zeitgeist laughing. Mi-am mai adus aminte de unul:
"Monty Python and the Holy Grail"
De fapt absolut orice de la Monty Python, oamenii aia sunt criminali!

tundenana
| tundenana a răspuns:

Yes Man - cu Jim Carry... pe langa ca este o comedie bestiala... te pune pe ganduri... poate chiar ar trebui sa spun de mai multe ori DA... vizionare placuta

| Bianca26bb a răspuns:

Sex Drive

| ingrijitoare a răspuns:

Mary Poppyns.

| bOom a răspuns:

Http://www.filmoteca.ro/filme/gen/comedie
sper sa iti fie de ajutor
succes

| tarzan a răspuns:

O comedie super este OSCAR cu actorul francez Louis de Funes, sau incearca filmele italiene cu Fantozzi. Sunt super, razi cu lacrimi in ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unora le place jazzul
O lume nebuna, nebuna, nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yael naim-soul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahhh...comedie? eu citisem, melodie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The proposal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The hangover si you don't mess with the zohan

| bayatdolce a răspuns:

I Now Pronounce You Chuck & Larry si imi place raw de tot faza asta =))=)) http://www.youtube.com/......ttp?/watch prima oaara cand l-am vazut am ras 15 minute :))... WaterBoy. vechi da bun

| eDyTutza123 a răspuns:

Nu sunt faimos, dar sunt aroman...

| Constantin_Voinicu_1983 a răspuns:

Paul(extraterestrul)