| Anime_3328 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri asemanatoare jocului metin2? dar sa il pot juca pe tot ecranul calculatorului...pls

64 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Second Life

| CopilRasfatzat a răspuns:

Dar si metin2 poti sa-l joci pe tot ecranu

| aLe_9530 a răspuns:

Hmmm...sau muexpansion

| Spectra a răspuns:

Iti recomand 4Story rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Runes of magic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Runes of magic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bublez trouble

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinastia de jade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story
e la fel ca metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 4Story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta 4story
e tare
cred co sati placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tales of Pirates
Drum liber 3D MMORPG-ul cu stil anime grafica de la aceeaşi companie ca Mit război şi Voyage Century.

Dungeon Runners
De acţiune-ambalate MMO gratuit care este o combinaţie de Diablo si World of Warcraft.

Sabia din Lumea Nouă
MMO-ul gratuit inovatoare care jucatorii au propriile lor familii şi poate controla până la trei caractere la o dată.

Pristontale
Fostul plata-pentru a juca MMORPG-ul de acţiune, care este acum liber-to-play şi se mândreşte cu războiul de asediu PvP.

Kwon Ho
Free online joc de lupte care combina actiunea intensa de arcade clasice cum ar fi Tekken si Virtua Fighter, cu o mare de personalizare caracter.

9 Dragons
Drum liber 3D MMORPG-ul artelor martiale de Acclaim care permite jucătorilor să trăiască fanteziile lor Kung Fu.

Soldatul Frontul
Shooter-ul gratuit online, care are grafica 3D si o echipa de modul de lupta cu diferite misiuni pentru a finaliza.

OGame
Popular online joc de strategie în timp real, care poate fi jucat gratuit.

MixMaster
Free-to-play MMORPG-ul fantasy care are un animal de companie unic / sistem aliat.

Voyage Century
MMORPG-ul gratuit marine 3D stabilite la sfârşitul anilor 17-lea cu piraţii şi belşug bătălii mare.

Lineage 2
Una dintre cele mai bune pay-to-play MMORPG-uri pentru a combate PvP cu războiul de asediu.

Scions of Fate
Versiunea engleză a unui MMORPG-ul fantasy gratuit care a fost un hit imens în Asia.

Jongler Online
MMORPG-ul free-style desen animat cu un sistem de luptă bazat-card şi o poveste unică.

BOTI
Joc online gratuit, care oferă o doză mare de acţiune şi personalizare.

Stăpânul Inelelor Online
Foarte anticipat 3D MMORPG-ul bazat pe una dintre francize fantezie de top vreodată.

Gekkeiju online
Free online RPG / noroi cu grafica 3D şi caracteristici, cum ar fi distractiv deţinute de case de jucător şi bărci şi a căsătoriilor între jucători.

Nemărginită Planet
MMORTS cu grafica 3D, care oferă o încercare gratuită.

STALKER
Mult aşteptatul first person shooter care are elemente de RPG şi juca online.

Martial Heroes
Drum liber 3D arte martiale MMORPG-ul cu un sistem de breasla inovatoare şi sistemul de joc.

Ferion
Bazate pe browser joc multiplayer de strategie în cazul în care încercaţi să vă construi propriul imperiu planetare.

TerraWorld
Online RPG cu grafica 2D şi un interesant sistem de vânătoare de recompense, care este gratuit pentru a juca.

Ultima Chaos
MMORPG-ul gratuit cu grafică 3D uimitoare şi un sistem personal de temnita pentru jucatorii solo.

Corum
Drum liber 3D MMORPG-ul de la aceeaşi companie ca şi Rappelz FlyFF care combină cazuri cu PvP.

GoonZu online
MMORPG-ul gratuit din Coreea în cazul în care stocurile sunt tranzacţionate şi oficialii oraşului sunt aleşi pe fiecare server.

Faldon
Vechea şcoală RPG multiplayer cu grafica 2D şi deţinute de locuinţe jucător.

Wurm Online
bazate pe fantezie MMO-comunitar cu grafica 3D, care este făcută în Java.

Vanguard: Saga of Heroes
MMORPG-ul fantasy majore care încearcă să ofere o experienţă mai profundă MMO mult decât World of Warcraft.

World of Warcraft: Burning Crusade
Foarte expansion pack anticipează că face cele mai populare MMORPG-ul chiar mai bine.

Pirate King online
MMORPG-ul gratuit cu o grafica de desene animate şi mari bătălii la scară mare.

Graal Online
Fostul joc online gratuite, care oferă mai multe versiuni diferite ale jocului şi-a construit lumi jucător.

DragonFable
bazate pe browser animate RPG bazat pe universul Quest Adventure.

Împărăţia Online
Una din primele MMORPG-uri foarte care este încă rulează.

RAN Online
MMO-ul gratuit cu fantezie grafica 3D şi un japonez tema colegiu unic.

KAL Online
Drum liber 3D MMORPG-ul bazat pe mitul orientale, unde puteţi transforma într-un animal vechi.

Neverwinter Nights 2
Online RPG cu o valoare de aproape reluarea nelimitat datorită creat de module de jucător.

Guild Wars Nightfall
Ultima tranşă de calitate ridicat al uneia dintre MMORPG-urile de top în genul.

Al doilea război mondial Online
Leading MMOFPS care conduce realismul în al doilea război mondial TEMA II.

Legenda lui Ares
MMORPG-ul gratuit cu grafica 3D şi un accent considerabil pe lupta PvP.

Rappelz
Drum liber 3D MMORPG-ul de la factorii de decizie de FlyFF.

Spulberat Galaxy
Leading MMORTS care grupurile şi munca în echipă sunt esenţiale pentru victorie.

Global MU Online
Hardcore MMO acţiune care este foarte asemănătoare cu Diablo şi poate fi jucat gratuit până la nivelul 60.

Eudemons online
MMO-ul gratuit fantezie cu un sistem de animale de companie mare, care permite jucătorilor să se adune propriile lor luptă forţelor speciale.

Deicide Online
Drum liber 3D MMORPG-ul cu un sistem inovator de clasă foarte.

Archlord
Fantasy MMORPG-ul în cazul în care un jucător poate să se pronunţe asupra întregii lumi a jocului.

Hero Online
Gratuit artele martiale MMORPG-ul cu un sistem de luptă care poate capta imaginaţia.

Ferentus - Anulat
Frumoasa fantezie MMO unde puteţi angaja NPC-uri pentru a lupta alături de tine şi că este în prezent în Open Beta.

Titan Quest
Frumos RPG de acţiune care joacă similar cu Diablo şi oferă şi joc online gratuit.

Industria Player
Joc de simulare de afaceri online care vă permite pentru a se potrivi afacerii dumneavoastră minte împotriva a mii de alţi jucători.

Space Cowboy Online
Drum liber 3D MMO cu ambele MMORPG-ul şi elementele MMOFPS care are mare naţiune războaie scară şi nave spaţiale upgradabile.

Furcadia
MMOSG gratuit sau masiv joc multiplayer online, sociale generate de o gamă largă de conţinut creat de jucător.

Mit război online
MMORPG-ul gratuit cu o mare varietate de animale de casă, pictate manual grafice, precum şi un sistem de luptă foarte diferite.

Războiul Rock
Shooter tactic gratuit on-line cu arme realiste şi vehicule.

Tibiei
MMORPG-ul gratuit cu un jucător de bază uriaşă şi jucător lumi cu mai multe moduri de joc diferite.

Faţa omenirii
MMO inovatoare în care rolul-cheie de joc este şi jucătorii sunt în control, faţă de Omenirii.

Evul Mediu
Deseori trecute cu vederea plata-to-play MMO care oferă o zi liberă proces 10.

Regatul dezgust
Gratis Online RPG în cazul în care sarcasmul şi umorul domniei suprem.

Albatros 18
joc inovatoare care combină un MMO gratuit cu fantezie Golf.

Terenuri de Hope
Foarte profunda noroi cu mii de grafică care ofera joc gratuit până la nivelul 100.

Intuneric si lumina
MMORPG-ul care are peste 15.000 de mile pătrate de teren în lumea jocului său, intuneric si lumina.

Roata timpului NOROI
Gratuit bazată pe Texte RPG / NOROI bazat pe una dintre cele mai mari serii roman fantasy vreodată.

Gunoi
RTS joc online care acceptă până la 24 de jucători la o dată şi vă permite să redaţi latura umană a-mutante conflictului umane pentru drum liber.

Grupuri de sânge
Gratis Online RPG cu grafica 3D şi un accent pe joc în clanuri.

Marina Câmp
Războiul MMO de strategie cu elemente RPG ce pot fi jucate gratuit până la nivelul 30.

Guild Wars Factions
Stand alone campanie cu noi PvP şi caracteristici breasla, care oferă, de asemenea, joc online gratuit.

Starport: Imperii Galactic
Drum liber joc de strategie grafice unde poţi juca fie pe un server persistente sau încercaţi pentru a câştiga o perioadă de două săptămâni de joc.

Rakion
Gratuit cu o grafică 3D MMO mare care ofera o multime de acţiune PvP.

Auto Assault
De acţiune 3D MMORPG-ul unde poti sufla aproape nimic sus.

Monster şi Me
MMORPG-ul destinat în primul rând pentru audienţe tinere care este liber să joc şi se axează pe animale de companie.

Saga de Ryzom
3D frumoase MMORPG-ul cu o poveste intriganta şi a libertăţii de caractere considerabile.

Gunbound
trage cu joc cu grafica cartoony inovatoare care vă permite să se confruntă cu alţi actori, în fata unei audiente.

Shadowbane
Un MMO orientat spre PvP cu ambele elemente de RPG si RTS.

Silkroad Online
Un MMORPG-ul 3D cu atât istorice si fantezie lumi.

RF Online
Un Sci-Fi MMORPG-ul cu grafica anime care se concentrează pe PvP.

Renasterii Kingdoms
Foarte interactiv RPG online gratuite cu aspectele politice şi economice mari.

Xiah
Drum liber 3D MMORPG-ul cu o tema de arte martiale pe care gamerii pot dori să evite în viitorul apropiat.

Infinitului online
MMORPG-ul fantasy mici care are o grafica anime şi este gratuit pentru a juca.

Little Fighter 2
-Stil de luptă Jocuri cu personaje foarte colorate, care poate fi jucat online.

Vagabond Wars
Gratis Online RPG cu doze heaping de originalitate si umor.

Neocron 2
Controversate MMO care oferă atât FPS şi elemente de RPG.

Anarchy Online
Majore Sci-Fi cu MMORPG-ul atât o plată-pentru-play şi o versiune gratuită, Anarchy Online.

Eve Online
MMO science-fiction, care vă oferă o libertate considerabilă în spaţiu, Eve Online.

Supreme Destiny
Drum liber 3D MMORPG-ul cu atât o engleză şi o versiune coreeană.

Guild Wars
RPG cu amănuntul joc online gratuit, care a câştigat e GameOgre.com cele mai bune jocuri de atribuire Valoarea pentru anul 2005.

Thang Online
Drum liber 3D MMORPG-ul cu un accent foarte mare pe acţiune şi un sistem de monstru unic, Thang online.

ROSE Online
MMORPG-ul în stil de desen animat, unde puteţi avea un efect major asupra lumea jocurilor.

Conquer Online
Un MMORPG-ul gratuit stabilite într-o lume antica Kungfu chinez cu anime-stil grafic frumos.

Rubine de seară
Un MMORPG-ul gratuit care imbina grafica 3D cu gameplay-ul incredibil de profunde.

Ragnarok Online
Popular MMO cu grafica de desene animate şi mai multe caracteristici inovatoare, Ragnarock Online.

Frasin Empires
Medieval Fantasy MMORPG-ul care a fost odată cunoscut ca Dransik.

Pardus
Massive multiplayer gratuite online Browser Joc (MMOBG), unde puteţi comerţ sau pradă în spaţiu.

FlyFF: Fly pentru a te distra
Check out un MMORPG gratuit cu grafica plina de culoare şi un gameplay solide, unde jucătorii zbura de pe panouri şi catalige.

Puzzle Pirates
Asuma rolul unui pirat în marea liberă în acest MMORPG-ul gratuit încurcat.

Maple Story
Aruncati o privire la un stil MMORPG-ul cu grafica de desene animate care este liber pentru a descărca şi juca.

Günz
Un joc care vă permite să trăi fanteziile tale online film de acţiune.

BattleMaster
Un pic de cunoscut RPG online gratuite cu elemente de strategie puternică.

Adventure Quest
Aruncati o privire mai atentă la unul din RPG-uri colorate gratuite online mai mult.

Knight Online
A verifica afară unul de la drum liber 3D MMORPG-uri mai bune.

RuneScape
GameOgre.com ia o privire mai atentă la una dintre cele mai populare MMORPG-uri gratuit

si inca unul Talisman e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake perfect word e mai tare ca 4stori sau metin2, ayon, gadesoft daron sau altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall pai poti juca metin si pe tot ecranul dai la config si dai pe full screen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta runes of magic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca 4 story e tot ca un metin numai ca e mai super intra pe 4stoey.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol i la mintea cocosului, sau ma rog in cazu tau a gainii laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12sky2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story, e tare si el dar e de doua ori mai fain decat metin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect world talisman online cabal online metin 2 metin 3 metin 4 metin 35 metinrospeed lineage2 sims 1 sims 2 sims 3 si tot asa sunt simsuri pan la 1000 succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu
=(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca 4stori, dar si metin merge pe full screen, schimba doar rezolutia jocului, din louncher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie poti da la setari si dai full nu windous mode sau, a rog! te uiti tu la tetari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu