| lacrimi a întrebat:

Imi puteti spune va rog, cat costa sa scot niste poze de pe un cd, ca fotografii? Vreau sa le scot la Foto Express, dar nu stiu cat e tariful, poate stiti voi, v-as fi recunoscator.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

O poză 9x13 costă 0, 90 lei.

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

În funcţie de mărime de la 0, 50 pâna la 20 lei.

| DoomNEzeu a răspuns:

O poza standard te costa cam in jur de 1 leu, iti da un bilet cu costul total al pozelor si te duci la ei la agentie sa le scoti.

| Antrax a răspuns:

0, 75 eu cu ata scot

| Antrax a răspuns:

0.75 eu ca atata scot

| lacrimi explică:

Cat ar costa o marime standard, cam asa 10cmx12cm, zic si eu, aproximativ big grin?