| anonim_4396 a întrebat:

Imi spineti povestea primului vostru sarut? Cea mai frumoasa poveste primeste fundita! ( fiti sinceri )

Răspuns Câştigător
| 13paranoia13 a răspuns:

Eram la scară cu trei băieți, eu fiind singura fată desigur. Au plecat doi din băieți să facă niște mozoluri ( era iarnă și ningea cu fulgi mari, parcă ningea cu pene, lol ). și am rămas eu și băiatul pe care îl plăceam. Stăteam jos și i-am spus ca mi-e frig, el a spus " Vino la mine! big hug ". M-am dus la el în brațe, mă ținea îmbrțișată, și-a lipit fruntea de-a mea și m-a sărutat. ihihih.

1 răspuns:
| Biutzu a răspuns:

La gradii cand faceam felicitari de ziua indragostitilor