| fancyLadyGaga a întrebat:

Imi spune-ti si mie niste site-uri online unde poti sa te filmezi si sa postezi filmuletul pe youtube? Am webcam dar nu-mi merge sa filmez si nu-s de cesad
Cel mai bun rasp. primeste fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu te poti filma, nici cu siteurile nu o sa te poti filma ( siteul iti acceseaza webcamul, si tu ai zis ca nu merge). rezolva problema reinstaland driverele webcamului, si apoi te poti filma direct pe youtube. direct upload parca ii zice.reinstaland driverele CORECT, ar trebui sa ai pe desktop sau in start menu un programel propriu al webcamului. cu el te filmezi. nu te mai chinui sa te inregistrezi si sa uploadezi, te inregistrezi direct pe youtube (fara sa mai pornesti si programelul camerei - o sa dea conflict si iar nu o sa iti vada webcamul ) si astepti sa rada sau sa te aplaude cei care se vor uita.