| marykeira a întrebat:

Imi spuneti si mie cum se pot downloada filmulete de pe You Tube? Tatalui meu ii apare pe calculator (in partea dreapta a unui filmulet),, Download this to Real Player" dar mie nu imi apare asta.Eu am programul Real Player dar totusi nu stiu cum sa fac. Ofer

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Http://www.savevid.com
http://www.listentoyoutube.com
http://keepvid.com
Scrii adresa ( URL ) filmului pe care vrei sa-l descarci si descarca.

| DeeDee a răspuns:

VDownloader. Este gratuit si functioneaza foarte bine^^

| adrian24 a răspuns:

Sau intra in panoul de control sterge real player si dupa aceea descarcal din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal tau are real player instalat in pc si un plugin in browser, aceste pluginuri sunt cerute de diferite playere pentru siteurile porno pentru a vizualiza veveritebatting eyelashes
Mai instaleaza inca o data real player cu firefox inchis si bifeaza in ferestra post instalarii- plugin for firefox.si gata poti vizualiza filme jorno pardon download pe youtube happy

| Raisa a răspuns:

Scrie la google VDOWNLOADER.
Acolo il downloadezi si il instalezi, apoi copiezi link-ul de la video dai click dreapta copy si dai acolo cand deschizi VDOWNLOADER scrii acolo in spatiul alb bagi linkul si gata astepti pana se downloadeaza!
Succes, pupici:*:*

| ruxandra12m a răspuns:

Pentru a putea downloanda filmulete de pe youtube iti trebuie VDOWNLOADER... il poti gasi aici fara virusi http://www.toggle.com/lv/group/view/kl34245/VDownloader.htm

| crysty2010 a răspuns:

Sal! Ai reusit cu filmuletele de pe youtube? Incearca cu programul VDownloader, merge sigur, eu numai pe asta il folosesc ca sa descarc filmulete de pe youtube.