| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a întrebat:

In cat timp iti aproba administratorul TPU raspunsuriile?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Depinde, cateodata repede alteori mai greut big grin

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

La mine sunt deja răspunsuri care așteaptă de 2 zile sa fie aprobate săracele.(răspunsuri foarte decente zic eu). Nu pot sa înțeleg de ce au făcut chestia asta cu aprobatul răspunsurilor. Puteau fi aprobate instantaneu, iar dacă acestea încălcau anumite reguli puteau fi raportate de către utilizatori, și șterse ulterior de admin. Deci pe bune. chiar nu vad rostul; dac-au pus administrator sa "filtreze" tot ce intra pe site, de ce mama melcului au mai pus și link cu "Raportează"?!, sau mai bine zis invers. Si daca n-au fost aprobate pentru ca-s prea lungi și-i ye lene la adminu' ala sa le citească cap-coada, măcar sa le dea ca nu le-aproba, și sa-mi apară și mie acolo pe pagina scris cu roșu ca răspunsul nu a fost aprobat. da de unde. vreo 20 de răspunsuri d'ale mele care deja sunt expirate sunt tot "în așteptare". și presimt ca asa or sa rămână forever. și nici răspunsul asta pe care l-am dat eu acum nu cred c-o s'apara pe site. da' ce mai contează, noi sa fim sănătoși nu? măcar am mai învățat literele de la tastatura.

| sorin a răspuns:

Imediat ce ai postat raspunsul la cateva secunde il aproba daca, este decent.

| Aןןє a răspuns:

De obicei chiar foarte repede.Eu cum imi postez intrebarea imi este si arobata.happy Cu raspunsurile nu preahee hee
:*!