| anonim_4396 a întrebat:

In ce mod te-ai sinucide daca nu ai mai avea pentru ce sa traiesti?(fara dureri si rapid)

7 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Lolz. Potasiu bagat pe vena. Inima bate din ce in ce mai putin, si apoi deloc.

| mika a răspuns:

Un pumn de pastile si o sticla de tarie

| Irina_6314 a răspuns:

Asta suna cumva ca un gand de genul "nu[...] nu pot scapa de probleme,,, n-am pentru ce trai,,, vreau sa mor?!?"

o intrebare ca asta inseamna o oarecare decizie de a-ti lua viata?!
nu stiu niciun mod de sinucidere rapid si fara dureri, si chiar daca as stiu, pentru binele tau nu ti-as spune[...]

nu stiu care au fost motivele tale pentru care vrei sa pui capat acestei vieti,,, cei drept e o viata de rahat, dar nu cred ca n-are nici macar un motiv care te poate face sa zambesti!

nu-ti cunosc varsta,,, dar stiu ca ai o viata de trait la fel ca oricine,,, odata cu trecerea timpului o sa treaca toate problemele, si ai sa vezi ca o sa descoperi lucruri minunate.

gandeste-te de mii de ori inainte de a comite o asemenea greseala, te rog.
sper ca te'am convins:*:*:*

| DisforDeea a răspuns:

Mi-as trage un glont in cap laughing)Zau? U chiar n`ai ce face?laughing)

| lariisa99 a răspuns:

A-s lua pastile... dar nu doresc sa mor straight face

| Katy_8817 a răspuns:

Cianura, cel mai simpluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-as da doua palme si m-as trezi la realitate. Daca inca sunt in viata, inseamna ca inca am de ce sa traiesc, am un scop.