| adellina a întrebat:

In Deva este facultate de Drept si de Medicina?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

În Deva nu este facultate de drept sau de medicina.

kratos
| kratos a răspuns:

Nu este.

| asphyxiated a răspuns:

Da, sunt 300. deva are 3 magazine, doua buticuri si un real. a, si metro.
dar daca vrei, se fac angajari la profi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca este Facultatea "Spiru Haret" filiala Deva... m'ar interesa sa stiu daca este si Dreptsad. as vrea sa urmez aceasta facultate ca sa fiu mai aproape de casa... daca ma puteti ajuta cu un raspuns.va multumesc!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este facultate de drept in Deva dar de medicina nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sunat la facultate azi si au zis ca nu este facultatea de drept in Deva, si eu vreau sa urmez tot facultatea asta!

| madalykuka a răspuns:

Nu este nici macar o facultate... daramite de medicina sau drept...straight face

| madalykuka a răspuns:

Moi facultatea din deva...
na e facultate nu ma intelegeti gresit da e facultate cu 20 de copii in toata facultatea,,,straight face
Daca se poate numi asa...:*
so...va imaginati ce profi si tot au...straight face