| NighTy a întrebat:

In primul rand scuzati categ.
Deci am SA-MP si merge sa intru pe servere, dar exact pe server meu preferat nu merge.
Cand intru scire "The server didn't respond.retryng"
Ce as putea face?
va rog din suflet ajutati-ma.
FUndaaaaaaaaaaaaa
P. S. Am incercat de vreo 20 de ori dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| elNino212 a răspuns:

Intri in sa-mp.exe, cu siguranta s`a schimbat versiunea, si selectezi serverul respectiv si dreapta jos deasupra diagramei cu pingul te uiti la Version si scoti exact versiunea de SA-MP care scrie acolo. Instalezi acea versiune si va merge. Succes!

1 răspuns:
| Ade999 a răspuns:

Si eu, si fratele meu avem SAMP dar din cate stiu eu inseamna ca servarul nu rspunde incearca sa reistalezi jocul