| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Incepand de azi se fac nominalizarile pentru Mos Craciun TPU, fiecare user are dreptul sa nominalizeze pe cel pe care il cosidera apt pentru aceasta titulatura. Iata regurile :
-Cel nominalizat sa aiba "sacul mare " big grin
-Sa aibe sanie sau si mai bine :masina (pentru a putea transporta cadourile) happy
-Sa fie un Mos tinerel (pentru ca il vor imbatranii fetele tongue)
-Si este necesita cu siguranta sa aiba GPS big grin
Fiecare user va nominaliza pe cel care doreste sa castige titlu Mos Craciun TPU, tinand cont ca are dreptul sa voteze decat un singur user, si tot o data are dreptul sa ii ceara si un cadou pentru acest an! Nominalizarile se vor inchide pe data de 7 Dec la orele 00:00 dupa care se va incepe votarea, vor putea fi votati nominalizatii pana pe data de 20 Dec la orele 00:00 cand se va trage linie si va fi denumit Mos Craciun TPU.happy
Asadar sa inceapa nominalizarile! happywinking

*Nota-Eu personal voi tine cont de nominalizari si va voi tine la curent atat cu cei nominalizati si punctele acumulute cat si cu cel ce va fi desemnat Mos Craciun TPU, binenteles asta depinzand in totalitate de voturile voastre!
*Nota -Regurile mentionate mai sus nu sunt absolut obligatorii.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu s-ar putea, mai bine, sa aibA toate calitatile alea? Te roooog!

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu l-as propune pe HepHap. Are o minte tare limpede si, in mod sigur, ar gasi cadoul potrivit pentru fiecare (Hummer, Hummer). Si, poate il ia si pe sharky cu el, sa-l apere de caini.

| Silvia a răspuns:

Eu il nominalizez pe Otonisbig grin.
E tinerel, sacu` mare nu stiu daca il are, da` presupunlaughing, o caruta si o javra gaseste el sa ne care cadourile, si de gsp face el rostlaughing.

| Flav a răspuns:

Il aleg Mos Craciun pe harciog. Sa ne indrume pe fiecare la sfarsit de an c-un sfat, c-o vorba buna, c-o vorba de duh... dar nu stiu nicio poezie! Inca!
Si aleg craciunita pe ursulika. Imi satisfac doua fantezii dintr-un foc. day dreaming

| psiholoaga a răspuns:

Il nominalizez pe bro ca mos craciun, are si tolba mare... Are si o cursiera pentru carat cadouri, la care nu renunta nici pe ger. Nu stiu daca are gps sau reni, dar sigur are o catelusa urata, care il va insoti. Cadoul il cer eu in particular...

| lia a răspuns:

Eu vreau sa-l vad pe Flav imbracat in rosu iar craciunita, desigur, Ursulika.

| SweetCandy a răspuns:

BRO cred ca este cel mai in masuralaughing

| hândel a răspuns:

Eu il nominalizez pe "BRO" -ther ca mister Craciun, si pe "psiholoaga" miss Craciunita, iar pe "Flav" il nominalizez mos Nicolae, ca-i un pic mai sever.hee hee

| juniper a răspuns:

Sensei Bro, abia astept sa vad ce-mi aduce, desi as fi un Mos bun.

| BUBULINA a răspuns:

@otonis, flav sever?:O:O
nu; i adevarat...

| madalicious a răspuns:

Sensei Bro ar fi potrivit pentru a fi mos craciunhappy Iar craciunita ar putea fi Legiuitoareahappy

| Andreea_8014 a răspuns:

Bro laughing
sa vad ce-mi aduce Mosu'

| Dmonik a răspuns:

Sharky, sigur, surprinzator, amuzant...cine n-ar astepta cu sufletul la gura cadourile de la un asemenea mos?

| Minty a răspuns:

Bro

si

craciunita

legiuitoarea

| nekane a răspuns:

Eu Bro! vrei sa fiu craciunita ta?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păăăăiii, hmmmm, pffffffff, grea decizie dar ce să-i faci

Aleg pe

BRO ...pentru că...

tare aş vrea să îl văd coborând pe un horn rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e... cine se ofera sa-mi fie craciunita? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce idee mia-ţi dattt... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara nominalizari la adresa mea, am slabit asa de mult incat arat ca Grinch, as putea totusi sa ma catar pe pereti si sa fiu spiderman.hee hee
Il propun pe petru borodi/cluj, vreau cartea aia scrisa de Aros din Milet...sau macar o carte de coloratrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirenbatting eyelashes