| EyesSad17 a întrebat:

Incercati sa pronuntati' sunt original si vreau sa ma dezorginalizez 'puteti sa pronuntati cuvantul "dezoriginalizez "e bine colegi mei nu au putut sa pronunte cuvantul acesta! voi puteti? cel care stie ii dau o funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte ușor. Mă gândesc la trei cuvinte diferite dar alăturate într-o propoziție și citesc asa: "dez original izez".

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Da.eu sincer pothappy doar ca nu pot sa-l spun chiar repede..."dezoriginalizez"

| Detecandy a răspuns:

Eu pot.e usor

| Deeviiil a răspuns:

Eu nu vreau fundarolling on the floor)
Am vrut doar sa iti zic ca eu pot pronuntadevil
\:d/laughing)