| syd2 a întrebat:

Intrebare : Cum sa iti cer scuze unor persoane pe care iai chinuit moral 2 ani la rand astfel incat injuraturile sunt o metoda de a vorbi pentru ei?

21 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cum i-ai chinuit moral? Mă, oricum, de ce ți-ai cere scuze?

| syd2 explică (pentru T0T):

Nu ma refer la mine este un caz luat din familia surorii bunicii mele.

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Și de ce îți pasă?

| syd2 explică (pentru T0T):

Nu stiu am dat si eu intrebarea asta sa vad ce raspunsuri voi primi, atat.

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Ok, îți dau un răspuns mai exact. Sunt puțin fericit că mi-au revenit diacriticele XD Păi scuzele sunt oricând bine venite dar nu întotdeauna pot repara anumite situații.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai chestia cu "am facut rau nu ma pot numi om" si acum asta. Cum ar putea un copil sa chinuiasca moral pe cineva? Esti prea dramatic.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

laughing Prea mult Shakespeare, glumeam si eu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Te inteleg... Dostoievski are acelasi efect asupra mea. Sa nu mai spun cand combin literatura renascentista (Aligheri, Machiavelli, Boccaccio si toti ceilalti) cu baladele lui Chopin... nebunie totala.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Tu citesti Machiavelli? Wow. Baladele lui Chopin X2 Wow. Pe mine Balada nr 1 sol minor ma face sa plang.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Eu cand ma gandesc la toate lucrurile rele pe care le-am facut si ma compar cu Iago din Othello... si daca mai adaug muzica lui Ravel si tezele lui Schopenhauer imi vine sa ma apropii de balcon insa ma salveaza unicul filozof al carui filozofie o cred DIVINA acela e CONFUCIUS el pe mine tot timpul ma linisteste, si ti-as sfatui si tie sa te adancesti in aceasta minunata transcendentalitate pe care mi-a oferit-o CONFUCIUS.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Crepuskul a raspuns (pentru PavanePourInfanteDefunte): Mai sa stii ca am glumit mai sus laughing Eu sunt un tip mediocru, mananc chipsuri, beau cola, ragai si imi culeg scame din buric. Nu imi ocup timpul cu activitati intelectuale. Oricum, multumesc pentru recomandare.

| L1feDRAIN a răspuns:

Sa ii zici bye bye.

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Cf?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Iti raspund:...

Răspuns utilizator avertizat
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Injuri si iti place filozofia. Esti de-al meu.laughing

| syd2 explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

OK, si ce facem?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru syd2):

Spune-le pur si simplu. Nu e ceva grav oricum.

| Jessieamphetamine a răspuns:

Pai arata.le ca te.ai schimbat