| catthshshshs a întrebat:

Intrebare de baraj...De ce un baiat cand intra cu o fata in camera lui, merge intai la baie si de ce intra din nou in baie dupa repriza aia de saruturi si atingeri? Am auzit un zvon si vreau sa stiu daca e real...

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E posibil sa se duca sa se masturbeze.
Multi adolescenti o fac... unii chiar aproape in fiecare zi.
Probabil a fost foarte excitat si de aceea s-a dus la baie...ca sa se "satisfaca"laughing.big grin

mariana
| mariana a răspuns:

Presupun ca ajungand acasa vrea sa se spele pe maini, pentru a se putea apropia de tine si sa te mangaie cu mainile curate. Aceasta explicatie este pentru prima parte a intrebarii tale. Cea de a doua "iesire " la baie, dupa ce v-ati giugiulit, fara insa sa ajungeti sa faceti dragoste, este pentru ca fiind excitat fie se spala cu apa rece, fie... vrea sa se simta bine.
Pentru fete insa, excitatia nefiind asa de evidenta, aceasta tactica nu este probabil folosita, in cea de a doua faza de vizitare a baii.
Acum fara ironie cred ca, fiecare trebuie sa se spele pe maini atunci cand vrea sa mangaie si in zone mai intime, pentru a nu se infecta reciproc de cine stie ce boli, ai caror microbi s-ar afla pe maini, mai ales ca venind de afara, mainile nu pot fi prea curate.
Acum dupa lectia de "igiena" cred ca, ai inteles si multe alte lucruri care se intrevad si din raspunsurile celorlalti useri si se pare ca deja ai invatat lectia. E adevarat, nu?

| thehope a răspuns:

Probabil ca ai auzit cum ca baiatul respectiv e foarte excitat si se duce la baie tocmai pentru a rezolva problema... e foarte posibil, insa nu neaparat necesar. Poate merge la baie si din simple motive fiziologice sau de igiena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ghici ciuperca ce-i, ai 10 ani?

| stefy14 a răspuns:

Da e cam real, dar nu stiu de ce