| Cynthia13 a întrebat:

Intrebare pentru baietii de 15-16 ani.Trebuie sa ne dam cadouri de craciun la scoala si mie mi-a picat un baiat.Deci chiar nu stiu ce sa-i i-au. M-am plimbat prin magazine o ora si nu am gasit nimic.
Voi ce v-ati dori sa va cumpere o fata cadou de craciun, dar sa nu fie foarte scump(pana in 50 lei)? Funda pentru cele mai frumoase idei.

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Un tricou ar fi un cadou bun. Chiar si daca e cu maneca scurta, ii zici ca daca ii e frig ii ti tu de cald laughing
Sau o curea happy
Cam astea ar fi cadourile cele mai potrivite care cred eu ca plac oricarui baiat (sau cel putin mie mi-ar placea big grin).
Bafta multa!winking

| Diiaa99 a răspuns:

Heyy Sunt fata. laughing Si mi-a picat acelasii lucru. Last year. laughing Cel mai byne ar fi sa-i dai bani sau Ceva de craciun. happy. Dee ex. ( o caciulta. sau niste coarne de ren rolling on the floor ). Sper ca ti-am fost de ajutor. happy Funda? :X