| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Intrebare pentru cei care au cont clopotel.ro si au un grupsadin grup sa fie mai multi membri si sa sa fie activ si sa aiba o monedabig grin)La moneda cum faceti? Adica va alegeti si voi ceva de exemplu:albinutza sau stelute...si acelea sunt simple monede sau cand dati la cineva le cumparati din Mall-ul Clopotel? Este prima varianta?

1 răspuns:
| ȚiulicăGabriela a răspuns:

Nu ne alegem ce vrem noi de acolo
cu timpul ti se dau note si tot felul de chestii si Aurel te declara albinutza, zana nu stiu care si tot asa castigi si bani si poti cumpara totfelul de obiecte de la acel magazin :d