| anonim_4396 a întrebat:

Intrucat, noi ca natie avem apucaturi, foarte rele, in viata mea, am cunoscut, si trepadusi, si lingai, si pupincuristi, care nu se puteau descurca decat apeland la aceste apucaturi.eu am incercat sa fiu vertical, sa nu ma aplec nici in fata, nici in spatele nimanui, si nici sa umblu cu peria la mine.nu mi-a fost usor, si nu-mi este nici acum. dar voi? voi care santeti pe TPU? cum va descurcati? in viata, in cariera, in societate? va aplecati sau nu? aveti peria la voi mereu? fiti sinceri ca nu doare;

Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

Eu pot sa zic ca in unele cazuri am fost si pupincurista cum ii spui tu, m-am bagat si pe sub pielea oamenilor, dar am fost intotdeauna cinstita si corecta, de mintit am mintit cacalau maria ta. cateodata uitam si eu ce mai minteam. asta se intampla acum cativa ani, acum pot sa zic ca sunt o persoana normala, incerc sa imi intru in drepturi. happy

1 răspuns:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cum sa te apleci in fata, esti nebun? La ce apucaturi au unii in ziua de azi, mi-as pazi posteriorul.Revenind la lucruri mai serioase, trebuie' sa fii nascut cu tehnicile astea.Mie nu-mi iese nici daca iau lectii de actorie.