| LoveMusic a întrebat:

Îţi povestiţi vă rog primul episod din "Săracii tineri bogaţi" (premiera: luni, 07 iunie, ora 20.30,acasă tv). Nu vreau video de pe youtube sau orice alt site. Vă mulţumesc.

P. S: Fundiţă, bineînţeles.

Răspuns Câştigător
| ilovemusic a răspuns:

Pai in primul episod mama Alejandrei a fost gasita imigranta ilegala si a trimis-o in Mexic, iar fata ei a refuzat sa ramana in America, reusind sa mearga alaturi de mama ei la sora ei.Aceasta nu stia ca ea va veni, invitatia fiind trimisa de sotul ei.Cand au ajuns acolo ea a descoperit ca are un verisor si taximetristul care a dus-o este baiatul de care ea se va indragosti, un baiat sarac ca si ea de asemenea, ea ajungand sa locuiasca in paradisul matusii sale, o femeie extrem de bogata.Este invitata la o petrecere vulgara de colegii ei, unde unde cel mai bogat baiat pune ochii pe ea.Astfel incat unul din pruetenii lui ii pune droguri in bautura, o duce intr-o camera unde ii face poze dezbracata.Asa s-a terminat, sper ca ai inteles.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandra paz a mers la o petrecere la care esteban a pozat o goala dar incostienta si dupa matias a violat o.