| FunKesha a întrebat:

La aceasta intrebare vreau sa raspunda doar anonimi:
Dragi anonimi voi credeti ca TPU este un site frumos? Argumentati raspunsul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site interesant si folositor, dar nu stiu ce ai vrea tu sa spui [rin frumosbig grin Succes in continuare

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, draga! Mi-e prea lene sa ma deloghez, plus uneori mai uit si parola (de ce sa risc?). Da, este foarte frumos, mai ales cand sunt mai putine intrebari...hmm...sa le spunem "neinspirate".

| Dmonik a răspuns:

Sa stii ca-s tot anonima pentru tine.
Site frumos? Nu stiu ce sa zic, am vazut si filme mai frumoase, sa vezi The Fountain, superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred asta si atat draga toanto si mai da-te dracu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca este un site frumos