| doublekiss a întrebat:

La calculator am un antivirus foarte bun, dar de ceva vreme la videoclipurile de pe youtube sau alte site-uri nu pot vedea decat in reluare imaginile.muzica se aude normal.si ma enerveaza la culme.pe buneee...ce pot face? care e problema? netul? funda!

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Foloseste CCleaner pentru a-ti "usura" browser-ul si mai opreste sau dezinstaleaza programele pe care nu le folosesti dar care pornesc odata cu sistemul de operare: Start --> scrii services in casuta de search si opresti de pe acolo ce nu ai nevoie (cauta pe google ce poti opri in functie de sistemul de operare), apoi iar start --> msconfig --> startup.