| radioboy a întrebat:

La ce anime-uri va mai uitati big grin? recomandati-mi ceva seriale anime ce merita vazute big grin

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Incearca unul din urmatoarele: Fairy Tail, Clannad, Clannad After Story, Bleach, Naruto, Ao no exorcist, Air, Sword Art Online, Accel World, Kuruko No Basket, Cube x Cursed x Curious 3, Elfen Lied, Another, Death Note, Code Geass, Code Geass R2, Sankarea, One Piece, Kill la Kill, Blue Tear, Tonari no kaibutsu-kun, Guilty Crown, Fruits Basket, Kimi ni Todoke, Kyousougiga, Hentai Ouji to Warawanai Neko, Fullmetal Alchemist, Hunter x Hunter, Bakuman, Sket Dance, Beelzebub, Kaichou wa Maid-sama, Devil May Cry, Amnesia, K-On!, Kimi no Iru Machi, Deadman Wonderland, Free!
Vizionare placuta!