| ArinaMK a întrebat:

La ce foloseste categoria cand pun o intrebare?

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nu trebuie sa fie un pic de organizare si atunci cand cauti ceva sa stii unde sa te duci, la ce categorie sa cauti, nu ti se pare corect?

| Bellabelutsag a răspuns:

Poi de ex daca eu vreau sa intru la categoria conversatii da? acolo trebuie ca as am intrebarile corespunzatoare adica despre conversatii si asa mai deaprte daca nu am se incalcesck lucruril sper ca ti-am fost de ajjutor Ceau :*:*>big grin

| Any25 a răspuns:

Pai iti foloseste la intrebarea care o pui
ex:pui o intrebare despre adolescenti pui categotia adolescenti
ai inteles?